randu gydymas

Randas – tai yra ženklas, kad oda gerai funkcionuoja ir gyja. Randai atsiranda odoje dėl įvairių priežasčių, o jų gijimas yra lėtas procesas. Ilgas rando buvimas matomoje vietoje kelia nemalonius jausmus, todėl žmogus ieško kelio randus pašalinti greičiau. Aktualiausia yra gydyti randus veido odos srityje.

Randai yra ten, kur buvo žaizdos. Nuo to, kiek infekuota žaizda, priklauso tai kaip greitai randas gyja ir kiek ryškus jis yra. Jei žaizdos kraštai nelygūs, tai apsunkina rando gijimą. Kiekvieno žmogaus organizmas yra unikalus ir tai taip pat lemia ne vienodai greitai gyjančius odos randus, tačiau randai pamažu nyksta. Yra atvejų, kai randai gyja negražiai, o priežasčių nustatyti nepavyksta. Randų gydymo tikslas yra išgydyti randus taip, kad oda vėl būtų patraukli, be defektų. Gydant randus oda paminkštėja, pašviesėja, tampa daug lygesnė, dings tamsios dėmelės odoje. Po randų gydymo oda atgauna prieš tai buvusią išvaizdą.

Estetinis gydymas duoda geriausius rezultatus, kai gydymas vykdomas ankstyvu randėjimo periodu, nes tada jungiamasis audinys užpildo odos ir paodžio defektus. Oda tvirtėja ir gražėja.

Randų gydymui rekomenduojame adatinę mezoterapiją, kurios metu atliekamos injekcijos mikropapulėmis į randus. Pacientas turėtų lankytis kartą per savaitę, tris savaites iš eilės, o vėliau tik vieną kartą per mėnesį.

  skaitliukas