Klinikos nuotrauka
 

Įkurta Estetinės medicinos klinikagrožio klinika tam, kad mes padėtumėm moterims panaikinti veido raukšles ir patobulinti kūno formas. Šiuolaikiška moteris būtinai rūpinasi ne tik plaukais, nagais, savo apsirengimu, bet ir savo veidu bei kūnu. Būtina bent 2 kartus per metus atlikti veido atjauninimo procedūras. Jums mūsų profesionalūs gydytojai parinks, kas jums labiausiai tinka – mezoterapija, biorevitalizacija, trombocitais praturtinta plazma procedūra (prp procedūra), Meta terapija, penkių jaunystės taškų procedūra ar frakcinis lazeris, frakcinis odos atjauninimas (mūsų klinika turi naujausią nanofrakcinį lazerį, kurio puikus atjauninantis odos patempimo efektas ir po procedūros tik 2 valandos paraudimas). Bėgant metams atsiranda mimikos raukšlės. Jas efektyviai mažiname botulino injekcija. Gilėjant nosies – lūpų ar smakro raukšlėms, koreguojame jas hialurono rūgšties injekcijomis. Veido pigmentacija, veido raudonis arba kitaip vadinama veido rožinė – ir šioje srityje mes Jums galime padėti. Gauname puikius rezultatus aknės gydyme. Aknės gydymas lazeriu – vienas efektyviausiu šiuolaikinių gydymų. Džiaugiamės matydami gražėjančius jaunuolių veidus. Taip pat džiaugiamės klinikoje turėdami naujausią technologiją Venus Legacy aparatą kūno formų tobulinimui – tai ir  celiulito naikinimas, strijų mažinimas, svorio metimas, pagurklio mažinimas, kur jau po pirmos procedūros duoda matomą puikų rezultatą.

Kviečiame apsilankyti – suteikite sau atgaivą ir jaunystę.
 

Mes norime būti Jūsų patikimas partneris, padėti išspręsti estetines veido ir kūno problemas.
 

Mes esame tam, kad įsiklausytume į Jūsų lūkesčius, patenkintume poreikius ir pasiūlytume geriausius problemų sprendimo būdus.
 

Visas teikiamas veido ir kūno procedūras atlieka tik profesionalūs gydytojai.
 

Mes laukiame Jūsų. Jūs būsite apsupti išskirtiniu dėmesiu.
 

Tikimės, kad Jums patiks jauki ir rami aplinka.

Estetinės medicinos klinikos veikla licencijuota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

 

Nuoširdžiai

Estetinės medicinos klinikos direktorė                                            gydytoja Daiva Balbierienė

  skaitliukas