Laura

Esu dėkinga uz kokybiškai atliktas procedūras ir puikius rezultatus! Vėl galiu žiūrėti i savo veidą veidrodyje! Labai dėmesingas personalas, nuostabi aplinka, puiki atmosfera! Norisi vėl sugrįžti!

Birutė

Atjaunėjau 10 metų!!! Vyras pradėjo klausinėti, kas darosi, kad taip išgražėjau! Kaip gerai, kad turime tokias galimybes! Ačiū gydytojai Daivai!

Irena

Nuoširdus ačiū Estetinės medicinos klinikos vadovei Daivai Balbierienei ir jos darbuotojoms už labai sėkmingą  gydymą. Jūsų procedūrų dėka mano veido oda pasidarė visai kitokia. Nebėra pigmentinių dėmių, jau išsilygino raukšlės prie viršutinės lūpos. Jūsų rekomenduotas serumas, kurį naudoju kiekvieną rytą, padaro veido odą šviesią ir lygią. Ačiū Jums. Buvo labai malonu bendrauti. Tikiuosi, kad dar ne vieną kartą apsilankysiu Jūsų malonioje ir jaukioje klinikoje. Su pagarba, Irena

Rita

Neseniai lankiausi klinikoje. Procedūromis esu labai patenkinta. Galiu palyginti su kitomis klinikomis. Gydytoja yra labai profesionali, sulaukiau naudingų patarimų. Kainos yra žymiai mažesnės negu kitose klinikose. Tikrai žinau, kad atradau savo kliniką ir būtinai aplankysiu dar ne kartą.

Jelena

Daktarė nereali! Procedūros labai kokybiškos. Sterilu, jauku, gražu. Po procedūros patikrinimas. Nė viena kosmetologė taip nepadarys. Apsilankysiu ir dar, esant reikalui ir visoms siūlau, kas dvejoja! Kainos prieinamos!

Daiva

Labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką. Sužavėjo gydytojos profesionalumas bei bendravimas. Išėjau su šypsena! Ačiū labai!

  skaitliukas