Įdubusių paakių korekcija hialurono užpildu

Ar pastebėjote, kad net ryte, gerai išsimiegojusi ir pažvelgusi į veidrodį, matote, jog veidas pavargęs, įdubę, patamsėje paakiai. Kai sutinkate pažįstamus, Jums nuolat primena, kad pasitikrintumėte savo sveikatą, pailsėtumėte. Tada jau atėjo laikas susirūpinti, gal galima tiesiog atsikratyti gilių duobių paakiuose, užpildant juos hialurono rūgšties užpildu.

Kas yra hialurono rūgštis ir kaip ji veikia veido odą?

Hialurono rūgštis – itin svarbi, natūrali odos jungiamojo audinio dalis, palaikanti odos drėgmę, sujungdama ir išlaikydama vandens molekules. Jaunystėje veido odoje gausu hialurono rūgšties. Todėl oda atrodo gaivi, lanksti, nėra jokių raukšlių. Tačiau bėgant metams odoje pradeda mažėti hialurono rūgšties kiekis, veido oda praranda drėgmę ir lankstumą, suglemba, praranda tamprumą, atsiranda raukšlės.

Kaip veikia hialurono injekcijos?

Injekcijų pagalba, patekusi į poodinį sluoksnį, hialurono rūgštis pakelia raukšlės dugno lygį, užpildo susidariusią tuštumą. Todėl hialurono injekcijų poveikis ne tik matomas iš karto, bet ir yra ilgalaikis.
Injekcijos kompensuoja veido odos hialurono rūgšties praradimą.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Hialurono rūgšties procedūros poveikį pajuntame iš karto, pilną efektą pamatysite po dviejų savaičių. Kaip minėjome, užpildžius paakius hialurono užpildu, jūs atrodysite pailsėjusi, lygesni taps paakiai, pašviesės oda. Tai nėra kažkokia mistika ar reklaminiai pažadai. Hialurono procedūros veiksmingai, greitai ir ilgam sumažins ir panaikins, labiausiai jūsų amžių išduodančias raukšles.

Dažniausiai pateikiami Jūsų klausimai

Ar ši procedūra man tinka?

Jeigu Jūs pastebite:

  • paakių srityje įdubimą
  • patamsėjimą

Tai ši procedūra tikrai Jums padės.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje, nevartoti tam tikrų medikamentų (kraują skystinančių preparatų, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo); jeigu tokių vaistų vartojote, perspėkite gydytoją.

Kaip vyksta procedūra?

1.Procedūra atliekama su specialia adata – kaniule, kuri yra saugi leisti medikamentą paakių zonoje. Procedūros metu atliekami tik du dūriai, prieš tai į dūrių vietas suleidžiama nuskausminamo medikamento.

2. Procedūros metu į paakių zoną suleidžiamas reikalingas kiekis  hialurono užpildo, kuris specialiai skirtas paakių zonai, iš procedūrai skirto sterilaus švirkšto.

3. Hialurono rūgštis, tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio raukšlės sričiai, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos.

4. Raukšlės bei gilūs grioveliai išsilygina. Rezultatas matomas iš karto, bet galutinis efektas matomas po dviejų savaičių.

Koks bus laikotarpis po procedūros ?

1. Procedūros dieną gali būti matomas paraudimas. Jis palaipsniui silpnės, o kitą dieną jo beveik nebeliks.

2. Veido priežiūra po procedūros: jau tos pačios dienos vakarą galima praustis, naudoti savo įprastą kremą.

3. Po procedūros iki 14 dienų negalima eiti į soliariumą, pirtį, sportuoti, dirbti dulkėtoje aplinkoje, darytis kitų veido procedūrų.

4. Gali būti paakių tinimai, kurie gali tęstis iki 2 savaičių. Retai gali pasitaikyti mėlynės, kurios praeina per kelias dienas.

5. Galutinis efektas matomas po 2 savaičių.

Procedūros kaina su kaniule – 200 Eurų

REGISTRACIJA

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.