Odos Atjauninimas Plazmos procedūra

Tai visame pasaulyje išgarsėjusi procedūra, kurios rezultatais džiaugiasi visos mūsų žvaigždės. Tai natūralus atjauninimas, be jokių cheminių medžiagų ar chirurginės intervencijos. Šios procedūros poveikis yra ilgai išliekantis.

Kodėl verta išbandyti?

Klienčių atsiliepimai:
Vanda (43 m.): Aš kasdien žiūriu į save veidrodyje ir matau, kaip po procedūros oda tapo lygi, sveikos spalvos. Bet labiausiai nustebino aplinkinių reakcija. Draugės, bendradarbiai, giminaičiai įdėmiai pradėjo stebėti mano veidą, tartum ieškodami atsakymo į klausimą: „Kas pasikeitė? Akivaizdu, kad pasikeitė. Bet kas pasikeitė?”
Po procedūros mano oda pradėjo tartum švytėti, tapo skaisti ir gaivi. Draugės klausinėdavo: „Kokią kosmetiką pradėjai vartoti? Gal pasidarei plastinę operaciją? Kas atsitiko, kodėl taip staiga atjaunėjai ir atsigavai?“

Gydytoja Daiva Balbierienė, Estetinės medicinos klinikos įkūrėja ir vadovė:

Trombocitais praturtinta plazmos procedūra – viena iš mūsų klinikos paslaugų. Mes teikiame daugybę pačių įvairiausių paslaugų, todėl pačiai tikrai nepavyksta (ir nėra būtina) išbandyti jų visų, tačiau šios procedūros negalėjau neišbandyti. Ne kartą skaičiau fantastiškus Holivudo žvaigždžių atsiliepimus apie šią naują mokslininkų sukurtą gydymo priemonę.
Vos tik įsigijome įrangą, iš karto ją pati išbandžiau.

Po procedūros oda pradeda švytėti, atsigauna, tampa lygi ir atrodo labai gaiviai. Šią procedūrą rekomenduoju visoms moterims, norinčioms atgaivinti veido odą, nusimesti nereikalingus metus. Tuo labiau, kad viskas natūralu, nereikalauja jokių sudėtingų procedūrų.“

Trombocitais praturtintos plazmos procedūra

Trombocitais, augimo faktoriais praturtinta kraujo plazma padeda odai regeneruoti, skatina kolageno gamybą,  sustabdo senėjimo procesą, slopina odos uždegiminius procesus, gerina kraujotaką, atnaujina odos spalvą, oda ima švytėti, tampa lygi, sumažėja raukšlių.

Kaip vyksta trombocitais praturtintos plazmos procedūra?

 • Pacientė paruošiama procedūrai.
 • Iš venos paimama 8 ml. paciento kraujo.
 • Kraujas mėgintuvėlyje centrifuguojamas per 5 – 10 min.
 • Išgaunama plazma, praturtinta trombocitais.
 • Gauta plazma švirkšto pagalba leidžiama į veido odą, kaklą, dekoltė sritį arba galvos plaukuotąją dalį

Procedūros trukmė

 • Procedūra trunka iki 1,5 valandos.
 • Rekomenduojama atlikti tris procedūras: po 15 ir 30 dienų, po pusės metų atlikti dar vieną procedūrą, kad efektas truktų visus metus.

Negalima atlikti šios procedūros:

 • kai moteris nėščia;
 • kai maitina kūdikį;
 • kai serga infekcinėmis ligomis;
 • kai yra piktybinių navikų, metastazių;
 • kai sergama kraujo ligomis;
 • kai yra trombocitų pakenkimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar reikia pasiruošti procedūrai?
Ypatingo pasiruošimo nereikia. Rekomenduojama pasidaryti kraujo tyrimą, pasitikrinti, ar nėra organizme uždegiminių procesų, ar normalus eritrocitų ir trombocitų kiekis. Bent 7-10 dienų prieš procedūrą būtina nevartoti kraujo krešėjimą ar uždegimą mažinančių vaistų.

Ar yra šalutinis procedūros poveikis?
Šalutinio poveikio nėra, tačiau, kaip ir visų injekcijų atvejais, gali atsirasti nedidelių mėlynių, paraudimų, odos paburkimų, praeinančių po 2 -3 dienų.

Kokia odos priežiūra po procedūros?
Procedūros dieną reikia veido nesiprausti, vengti saulės spindulių, neiti į sauną bent 3 dienas.
Ar bus paimta daug kraujo?
Paimama tik 8 – 10 ml kraujo; tai tikrai nedidelis kiekis.

Kiek kainuoja procedūra?

Šiuo metu mūsų klinikoje vyksta akcija. Dabar procedūros kaina 160 Eur.

Kodėl verta šią procedūrą užsisakyti jau dabar?

Rudenį oda reikalauja papildomo dėmesio. Leiskite jai sušvytėti! Atgimkite iš naujo! Pasijuskite kaip žvaigždė – jauna ir žavi. Ir už beprotiškai patrauklią kainą! Lauksime Jūsų!

REGISTRACIJA

Šiuo metu mūsų klinikoje vyksta akcija

Dabar procedūros kaina 160 Eur.

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.