Hialurono rūgšties injekcijos

Padovanokite sau keletą papildomų jaunystės metų

Hialurono rūgšties injekcijos – greitas ir patogus būdas atsikratyti amžiaus raukšlių.

Ar pastebėjote, kaip greitai galima atspėti kito žmogaus amžių? Pakanka akimirkos žvilgtelėti į kito žmogaus veidą, ir beveik tiksliai galima pasakyti, kiek žmogui metų. Tereikia tik dešimtosios sekundės dalies, kad ir kiti tiksliai pasakytų, kiek Jums metų.

Kodėl taip lengvai atspėjame? Atsakymas labai paprastas: raukšlės. Jos iš karto išduoda amžių. Ir nesvarbu, kaip Jūs jaučiatės, kokia Jūsų fizinė forma. Raukšlės visada išrėžia tiesą apie amžių…

Nėra raukšlių, nėra informacijos apie Jūsų amžių

Lengviausias ir greičiausias būdas atjaunėti -„paslėpti“ raukšles. „Paslėpus“ veido raukšles, dingsta svarbiausias informacijos šaltinis apie amžių. Nėra raukšlių, nėra informacijos apie Jūsų amžių.

Ne visos raukšlės išduoda tikrą Jūsų amžių

Tikriausiai pastebėjote, kad didžiausią įtaką išvaizdai daro ne visos raukšlės. Labiausiai amžių išduoda lūpų, nosies, lūpų kampučių ir mimikos raukšlės. Dažniausiai jos būna gilios ir sunkiai paslepiamos.

Kova su raukšlėmis

Kova su raukšlėmis – „svarbiausia“ kiekvienos moters gyvenimo kova. Drėkinamieji kremai, valikliai, kaukės – labai malonu, tačiau tai nepakankamai veiksmingos priemonės kovojant su tokio tipo raukšlėmis.

Kaip pašalinti gilias, amžių išduodančias raukšles ir padovanoti sau keletą papildomų jaunystės metų?

Atsako gyd. Daiva BalbierienėEstetinės medicinos klinikos įkūrėja ir vadovė :
Ankstesnių laikų įsitikinimas, kad vienintelis veiksmingas būdas atsikratyti gilių raukšlių yra plastinė operacija. Šis požiūris jau yra visiškai pasenęs.
Hialurono rūgšties injekcijos vakaruose jau 10 metų sėkmingai padeda kovoti su giliomis veido raukšlėmis.
Hialurono rūgšties injekcijos yra saugi, veiksminga ir mediciniškai patvirtinta raukšlių mažinimo priemonė. Tai, ką anksčiau buvo galima pasiekti tik plastinėmis operacijomis pagalba, dabar viską galima atlikti per pusvalandį, be jokio chirurginio įsikišimo. Procedūros rezultatas matomas iš karto.

Kas yra hialurono rūgštis ir kaip ji veikia veido odą?

Hialurono rūgštis – itin svarbi, natūrali odos jungiamojo audinio dalis, palaikanti odos drėgmę, sujungdama ir išlaikydama vandens molekules. Jaunystėje veido odoje gausu hialurono rūgšties. Todėl oda atrodo gaivi, lanksti, nėra jokių raukšlių. Tačiau bėgant metams odoje pradeda mažėti hialurono rūgšties kiekis, veido oda praranda drėgmę ir elastingumą, suglemba, praranda tamprumą, atsiranda raukšlių.

Kaip veikia hialurono injekcijos?

Injekcijų pagalba, sušvirkšta į poodinį sluoksnį hialurono rūgštis pakelia raukšlės dugno lygį, užpildo susidariusią tuštumą. Todėl hialurono injekcijų poveikis ne tik matomas iš karto, bet ir yra ilgalaikis.
Injekcijos kompensuoja veido odos hialurono rūgšties praradimą.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Tik keleto papildomų jaunystės metų
Hialurono rūgšties procedūros poveikį pajuntame iš karto. Kaip minėjome, didžiausios tikro amžiaus išdavikės yra raukšlės. Ir ne bet kokios, o raukšlės, esančios nosies, lūpų kaktos, akių ir antakių srityje. Šių raukšlių pašalinimas iš karto atjaunina veidą.
Tai nėra kažkokia mistika ar reklaminiai pažadai. Hialurono procedūros veiksmingai, greitai ir ilgam sumažins ir panaikins, labiausiai jūsų amžių išduodančias raukšles.

Hialurono užpildų efektas. Iki procedūros ir po.

Dažniausiai pateikiami Jūsų klausimai

Ar ši procedūra man tinka?

Jeigu Jūs pastebite vis gilėjančias raukšles šiose zonose:

  • nosies – lūpų;
  • lūpų kampučių;
  • skruostų;
  • tarp antakių;
  • paakių.

Tai ši procedūra tikrai Jums padės.

Taip pat atliekamas lūpų putlinimas.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje, nevartoti tam tikrų medikamentų (kraują skystinančių preparatų, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo); jeigu tokių vaistų vartojote, perspėkite gydytoją.

Kaip vyksta procedūra?

1. Procedūros metu į poodinį raukšlių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis stabilizuotos hialurono rūgšties iš procedūrai skirto sterilaus švirkšto.

2. Hialurono rūgštis, tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio raukšlės sričiai, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos.

3. Raukšlės išsilygina. Rezultatas matomas iš karto.

REGISTRACIJA

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.