Smakro raukšlių korekcija hialurono užpildu

Gal pastebėjote, kad sukrito oda aplink lūpas, smakrą. Atrodo, kad staiga pasenote dešimt metų. Tada jau atėjo laikas susirūpinti ir sutvirtinti savo smakro zoną, užpildant raukšles hialurono rūgšties užpildu.

Kas yra hialurono rūgštis ir kaip ji veikia veido odą?

Hialurono rūgštis – itin svarbi, natūrali odos jungiamojo audinio dalis, palaikanti odos drėgmę, sujungdama ir išlaikydama vandens molekules. Jaunystėje veido odoje gausu hialurono rūgšties. Todėl oda atrodo gaivi, lanksti, nėra jokių raukšlių. Tačiau bėgant metams odoje pradeda mažėti hialurono rūgšties kiekis, veido oda praranda drėgmę ir lankstumą, suglemba, praranda tamprumą, atsiranda raukšlės.

Kaip veikia hialurono injekcijos?

Injekcijų pagalba, patekusi į poodinį sluoksnį, hialurono rūgštis pakelia raukšlės dugno lygį, užpildo susidariusią tuštumą. Todėl hialurono injekcijų poveikis ne tik matomas iš karto, bet ir yra ilgalaikis.
Injekcijos kompensuoja veido odos hialurono rūgšties praradimą.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Hialurono rūgšties procedūros poveikį pajuntame iš karto, pilną efektą pamatysite po dviejų savaičių. Kaip minėjome, užpildžius smakro ar viršutinės lūpos raukšles hialurono užpildu, jūs atrodysite gaiviau ir jauniau. Hialurono procedūros veiksmingai, greitai ir ilgam sumažins ir panaikins, labiausiai jūsų amžių išduodančias raukšles.

Dažniausiai pateikiami Jūsų klausimai

Ar ši procedūra man tinka?

Jeigu Jūs pastebite:

  • sukritusią odą smakro srityje
  • raukšles viršutinės ar apatinės lūpos srityje

Tai ši procedūra tikrai Jums padės.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje, nevartoti tam tikrų medikamentų (kraują skystinančių preparatų, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo); jeigu tokių vaistų vartojote, perspėkite gydytoją.

Kaip vyksta procedūra?

1. Procedūros metu į poodį raukšlių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis stabilizuotos hialurono rūgšties iš procedūrai skirto sterilaus švirkšto.

2. Hialurono rūgštis, tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio raukšlės sričiai, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos.

3. Raukšlės išsilygina. Rezultatas matomas iš karto, galutinais rezultatas – po 2 savaičių.

Koks bus  laikotarpis po procedūros ?

1. Po procedūros  keletą dienų gali būti matomas paraudimas ir patinimas. Jis palaipsniui silpnės.

2. Veido priežiūra po procedūros: jau tos pačios dienos vakarą galima praustis, naudoti savo įprastą kremą.

3. Po procedūros iki 14 dienų negalima eiti į soliariumą, pirtį, sportuoti, dirbti dulkėtoje aplinkoje, darytis kitų veido procedūrų.

4. Gali pasitaikyti mėlynės, kurios praeina per kelias dienas, kai kuriems gali matytis iki 14 dienų.

5. Galutinis efektas matomas po 2 savaičių.

Procedūros kaina (Hialurono užpildas: Bolotero ar Restyline 1 ml)  –  180 Eurų

REGISTRACIJA

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.