RADIESSE – KALCIO preparato injekcijos

Kas yra RADIESSE – kalcio preparatas ir kaip jis veikia veido odą?

Kalcio hidroksilapatitas – tai preparatas, sukurtas odos atjauninimui, kuris padeda paryškinti natūralią išvaizdą. Jis atstato veido ovalo, raukšlių tūrį, stimuliuoja kolageno atsinaujinimą, pakelia odos audinius, storina odą, padidina elastino gamybą

Kaip veikia Radiesse – kalcio injekcijos?

Injekcijų pagalba, patekusi į odos sluoksnį, kalcio preparatas pakelia raukšlės dugno lygį, užpildo susidariusią tuštumą, pakelia veido ovalą, padidina apimtį. Kalcio preparato poveikis ne tik matomas iš karto, bet ir yra ilgalaikis. Efektas trunka apie 12 mėnesių.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Kalcio preparato procedūros poveikį pajuntame iš karto. Juo galima padidinti skuostus, koreguoti raukšles, esančias nosies, lūpų, smakro srityje. Šių raukšlių pašalinimas iš karto atjaunina veidą. Ypatingų rezultatų galima pasiekti atstatant veido tūrį, koreguojant apatinio žandikaulio liniją.
Radiesse procedūra veiksmingai, greitai ir ilgam sumažins ir panaikins, labiausiai jūsų amžių išduodančias raukšles. Jis ypatingas tuo, jog ne tik užpildo tūrius ir raukšles, bet ir veikia odos kokybę 4 esminėmis kryptimis – padidėja odos storis, elastingumas, skatinamas kolageno atsinaujinimas, fibroblastų gamyba.

Dažniausiai pateikiami Jūsų klausimai

Ar ši procedūra man tinka?

Jeigu Jūs pastebite vis gilėjančias raukšles ar tūrio praradimą šiose zonose:

  • nosies – lūpų;
  • smakro;
  • skruostų;
  • žandikaulio linijos suglebimą;
  • Kaklo suglebimą;
  • Rankų plaštakų tūrio praradimą;
  • Rankų žąstų odos suglebimą;

Tai ši procedūra tikrai Jums padės.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje, nevartoti tam tikrų medikamentų (kraują skystinančių preparatų, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo); jeigu tokių vaistų vartojote, perspėkite gydytoją.

Kaip vyksta procedūra?

1. Procedūros metu į poodinį raukšlių sritį plona adata suleidžiamas Radiesse preparato iš procedūrai skirto sterilaus švirkšto.

2. Radiesse tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio raukšlės sričiai, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos.

3. Raukšlės išsilygina. Rezultatas matomas iš karto ir galutinis rezultatas matomas po 2 savaičių.

Viename steriliame švirkšte yra 1,5 ml kalcio preparato.

Kaina Radiesse 1,5 ml – 320 Eurų.

REGISTRACIJA

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.