Beskausmis, ilgalaikis veido odos raukšlių šalinimas,
veido patempimas, veido atjauninimas lazeriu

Tai, ką anksčiau atlikdavo skalpelis, dabar padaro lazeris

Naujiena estetinės medicinos srityje – moderni, Venus Viva nanofrakcinio lazerio procedūra veido odai patempti ir raukšlėms šalinti.

Kuo ypatinga nanofrakcinio lazerio procedūra?

Beskausmė ir neinvazinė. Nanofrakcinio lazerio procedūra yra visiškai beskausmė ir nereikalauja chirurginio įsikišimo. Vartojamas tik vietinis nuskausminimas (specialus nuskausminamasis kremas tepamas ant odos prieš procedūrą).

Procedūra trunka tik 1 val. Nereikia  jokio išankstinio pasirengimo. Reikalingos tik kelios po procedūrinės odos priežiūros rekomendacijos.

Greitas gijimas. Nėra jokių mėlynių ar patinimų. Kadangi procedūros metu naudojamas lazeris, po procedūros būna tik odos paraudimas,  per 2-3 dienas  visiškai išnykstantis.

Nėra šalutinio efekto. Taikant kitas raukšlių šalinimo procedūras (pvz., mezosiūlus) raukšlės sėkmingai pašalinamos, tačiau po tokios procedūros keičiasi natūralūs veido bruožai, ilgas reabilitacinis periodas. Nanofrakcinio lazerio procedūra nepalieka jokio šalutinio poveikio. Išlieka natūralūs veido bruožai, oda pasitempia, raukšlių sumažėja.

Gydytoja Daiva Balbierienė, Estetinės medicinos klinikos įkūrėja ir vadovė:

Mūsų vizitinė kortelė yra mūsų  išvaizda. Niekas mumis ir mūsų darbo rezultatais netikėtų, jeigu mes  atrodytume prastai. Todėl visada privalome rūpintis savo išvaizda.

Mes atliekame procedūras savo klientėms, todėl visada pirmiausia išbandome visus produktus, visas  procedūras. Tai padeda įsitikinti, ar tikrai procedūra veiksminga, koks jos poveikis, ko tikėtis procedūrų metu, kokie bus pojūčiai. Mums labai  svarbus  procedūros rezultatas, mes nenorime nemalonių, skausmingų ar abejotinų procedūrų.

Efektyvių ir beskausmių procedūrų poreikis

Dirbant tenka išgirsti daug moterų klausimų, kaip efektyviau panaikinti veido raukšles, kaklo padribimą. Jaunesnėms moterims tai lengvai galima sutvarkyti atlikus veido odos

atnaujinimo procedūras. Tačiau bėgant metams to nebepakanka. Tada reikdavo rinktis intervencinių procedūras su mezosiūlais arba atlikti chirurginį veido patempimą. Dažnai tokios operacijos sukeldavo  komplikacijų, tekdavo laukti ilgo gijimo ir reabilitacijos.

Lazeris ir mokslo pasiekimai keičia skalpelį

Jau senokai ieškojome būdų pasiūlyti savo klientėms be skausmo, be chirurginių operacijų ir ilgo gijimo atsikratyti raukšlių.

Gydytojo profesija suteikia galimybę susipažinti su pažangiausiais estetinės medicinos pasiekimais, išbandyti be galo daug pačių įvairiausių produktų ir procedūrų. Todėl kartais mus ir  nustebinti labai sunku.

Įtikinami Venus Viva nanofrakcinio lazerio rezultatai

Nanofrakcinio lazerio procedūra mus įtikino. Prieš pradėdami naudoti šį įrenginį (procedūras atliekama kompanijos Estex, Venus Viva lazeriu) savo klinikoje, mes jį išbandėme. Rezultatai nenuvylė. Raukšlių sumažėjo, oda atjaunėjo. Ir po procedūros mums  nereikėjo nė  akimirkai stabdyti darbo klinikoje, jau kitą dieną galėjome sėkmingai dirbti.

Kokio efekto tikėtis po nanofrakcinio lazerio procedūros?

Nanofrakcinio lazerio procedūra sėkmingai ir be skausmo pašalina veido odos, dekoltė srities, rankų, viršutinių ir apatinių akies vokų raukšles. Lazerio pagalba pamatome tokį pat rezultatą, kokį anksčiau galima buvo pasiekti tik plastinių operacijų metu.

Nanofrakcinis lazeris sumažina amžiaus raukšles, atjaunina odą, sugrąžina odos elastingumą. Net viena procedūra padeda pasiekti  dvigubą efektą.

Procedūros metu nanofrakcinis lazeris veikia veido odą. Oda atjauninama, natūralūs veido bruožai lieka nepakitę. Veido oda nepraranda nei gyvumo, nei individualumo.

Priklausomai nuo odos būklės, puikiam efektui pasiekti gali reikėti 2 arba 3 procedūrų.

Kaip veikia nanofrakcinio lazerio procedūra?  Kodėl ji tokia efektyvi?

Kaip veikia lazeris? Venus Viva nanofrakcinio lazeris atlieka beskausmius, V formos mikro įpjovimus.

Raukšlių lyginimas. Veido odos patempimas.  Procedūros metu lazeris veido odoje atlieka neskausmingus ir nematomus V formos mikropjūvius. Oda,  reaguodama į pokyčius, ,,įjungia“ natūralius atnaujinimo mechanizmus, greitai užgydančius atsiradusius mikroįpjovimus. Tarpai greitai susitraukia, suglebusi oda ir vėl įsitempia, raukšlės išsilygina.

Veido odos atjauninimas kalogeno pagalba. Matomų raukšlių išlyginimas tėra tik vienas iš privalumų. Kitas naudingas procedūros efektas yra suaktyvinta kolageno gamyba.

Kaip žinote, kalogenas veikia odos elastingumą. Mikropjūvis lygina raukšles, suaktyvina savo natūralaus kolageno gamybą. Nanofrakcinio lazeris, lygindamas raukšles, pasiekia ir giluminius odos sluoksnius. Organizmas, reaguodamas į pokyčius, pradeda ne tik gijimo, bet ir odos atnaujinimo procesus, „įjungia“ papildomą natūralaus kolageno gamybą.

Vienos procedūros metu gaunamas dvigubas efektas – lyginamos raukšlės ir aktyvinamas natūralus odos atjauninimas.

Todėl atjaunėjimo efektas pasiekiamas ne tik dėl raukšlių sumažėjimo, bet ir dėl suaktyvėjusio odos atjauninimo proceso.

Kas Jūsų laukia procedūros metu? Kaip ji vyksta?

 • Procedūra trunka 1 val.
 • Atvykus į kliniką užpildoma  Jūsų sveikatos anketa.
 • Jūs pasirašote sutikimą atlikti procedūrą.
 • Nufotografuojama Jūsų veido oda, kad vėliau, po procedūros, būtų galima palyginti rezultatus.
 • Jus supažindinami su odos priežiūra po procedūros.
 • Jūsų veido oda paruošiama procedūrai – nuvaloma, dezinfekuojama.
 • Užtepamas nuskausminamasis  tepalas.
 • 20 minučių laukiama, kol pradeda veikti nuskausminimo preparatai.

Procedūros eiga

 • Nanofrakcinis lazerio antgalis pridedamas prie tos veido odos vietos, kur norima išlyginti raukšles. Procedūra visiškai neskausminga. Jaučiamas tik nedidelis dilgčiojimas.
 • Priklausomai nuo pasirinktų vietų, lazeris gali būti dedamas prie veido, kaklo, dekoltė zonos, plaštakų, viršutinių ir apatinių vokų ir ten, kur norima pašalinti raukšles.
 • Pasirinktos vietos veikiamos lazeriu. Tai trunka apie 20 minučių.
 • Paveikta oda tepama specialiu poprocedūriniu kremu.
 • Procedūra baigta.

Po procedūros

 • Procedūros vieną dieną bus matomas paraudimas. Jis palaipsniui silpnės, o kitą dieną jo beveik nebeliks.
 • Veido priežiūra po procedūros: 3 dienas veidas turi būti plaunamas miceliniu arba virintu vandeniu, 2 kartus reikia tepti Bepanteno kremu. Po procedūros 3-4 dienas negalima eiti į pirtį, sportuoti,  dirbti dulkėtoje aplinkoje.
 • Po trijų dienų visi išoriniai procedūros požymiai išnyksta.
 • Galutinis efektas matomas po 2-3 savaičių.

 Kokie procedūros trūkumai?

 • Raukšlių lyginimas lazeriu nebus pakankamai efektyvus, jeigu yra gilios raukšlės.
 • Tada vien lazerio procedūros nepakanka. Rekomenduojama lazerio procedūrą derinti su injekcijomis.

  Kada procedūra netinka?

 • Jeigu yra odos uždegimas.
 • Jeigu yra lėtinių organizmo ligų paūmėjimas.
 • Jeigu yra onkologinių ligų.
 • Jeigu yra nėštumas, maitinama krūtimi.
REGISTRACIJA

Kiek kainuoja Venus Viva nanofrakcinio lazerio procedūra?

Vienos procedūros kaina 300 Eur, , bet dabar taikoma speciali kaina: 250 Eur
kaina – veido ir kaklo – 300 Eur.

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.