ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Sutaupykite laiko kasdieninėje rutinoje ir mėgaukitės natūraliai atrodančiu makiažu.

“Prabudusi ryte, pirtyje, poilsiaujant prie jūros, galite mėgautis jau puikią formą turinčiais  antakiais, išraiškingesniu žvilgsniu, bei lūpomis – švelniu rožiniu atspalviu, turinčiomis kontūrą, Lūpos optiškai atrodo didesės, putlesnės. Kas man yra svarbu? – subtilumas ir elegancija, tad tikslas, išgauti kuo natūralesnį rezultatą, išlaikant harmoniją veide.“

Agnė Žylė – subtiliai ir elegantiškai.

KAS YRA ILGALAIKIS MAKIAŽAS?

Tai yra invazinė procedūra, atliekama adatinio aparato pagalba, įvedus dažų pigmentus į apatinį epidermio sluoksnį. Ilgalaikis makiažas pradėtas naudoti 1902 m., tačiau nuo 2010 m. JAV išpopuliarėjo naujausios technikos, tokios kaip mikropigmentacija. Nuo tada vis daugiau moterų renkasi ilgalaikio makiažo procedūras.

KAM SKIRTA?

Ilgalaikis makiažas atliekamas moterims ir vyrams, norintiems(čioms) paryškinti bruožus, atstatyti asimetriją, arba kosmetiniais tikslais – sukurti gražius, aiškius antakius, paryškinti akis ar lūpas, atstatyti pablukusį lūpų kontūrą.

KAIP ATLIEKAMA?

Meistras išanalizuoja žmogaus veido struktūrą ir proporcijas, nustato odos tipą ir toną, tada parenka pigmento spalvą, geriausią atlikimo techniką ir pieštukais piešiamas ilgalaikio makiažo eskizas. Būsimo darbo eskizas turi patikti tiek klientui, tiek meistrui. Pasitvirtinus eskizą, meistras pradeda pagrindinį procedūros etapą, kuris trunka apie 2 valandas. Praėjus mėnesiui po procedūros, rekomenduojama atvykti korekcijai.

AR SKAUDA?

Tikrai nebegalime lyginti su skausmu, kuris būdavo anksčiau. Pasikeitė ir aparatai, ir technikos, ir pigmentai. Viskas tobulėja. Taip pat, esant poreikiui, procedūros metu tepami nuskausminamieji.

KOKIA PRIEŽIŪRA PO PROCEDŪROS?

Po procedūros antakiai, lūpos ir akys būna ryškios spalvos, tačiau po 4-7 dienų, sugijus ir nusilupus gyjimo šašiukams, spalvos intensyvumas sumažėja 40-70%. Po antakių ilgalaikio makiažo patinimas gali laikytis iki trijų valandų. Po lūpų ir akių ilgalaikio makiažo patinimas gali laikytis nuo kelių valandų iki kelių parų.

KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ Ilgalaikio makiažo metu pigmentas neatliekamas ant apgamų, piktybinių odos navikų ar kitaip pažeistos odos. Procedūrą nerekomenduojama atlikti nėščioms ar krūtine maitinančioms moterims, geriant antibiotikus, sergantiems diabetu, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, konjuktyvu, esant dermatitui, inkstų nepakankamumui ar hemofilijai. Procedūra neatliekama sergantiems hepatitu ar ŽIV. Taip pat neatliekama asmenims iki 18 metų be raštiško tėvų sutikimo.

ANTAKIŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Jei ilgai svajojate apie antakių ilgalaikį makiažą, tačiau bijote, kad juos padarys per ryškius, ar atrodys dirbtinai, kviečiame atvykti į Estetikos Medicinos Kliniką atlikti procedūrą pas meistrę Agnę, kurios rezultatai, tik natūraliai atrodantys darbai. Procedūra trunka apie 2 val.

  • Dvi savaites prieš antakių ilgalaikį makiažą negalima atlikti botulino toksino (botokso) bei hialurono rūgšties injekcijų kaktos srityje. Savaitę prieš nedažyti plaukelių cheminiu būdu.

LUPŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Kartais, dėl herpes viruso, amžiaus ir kitų priežasčių, lūpose atsiranda zonų, kur nebėra mūsų natūralaus pigmento. Ir nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris, tai galima sutvarkyti ilgalaikio makiažo procedūra. Rezultatas gali atrodyti visiškai natūraliai tik atstatant kontūrą, arba su ryškesniu atspalviu. Procedūra trunka apie 2 val.

  • Dvi savaites prieš lūpų ilgalaikį makiažą negalima atlikti hialurono rūgšties injekcijų lūpų srityje. Dieną prieš procedūrą rekomenduojama atlikti lengvą lūpų pylingą ir gausiai drėkinti. Klientėms linkusioms į herpes virusą, rekomenduojama profilaktiškai vartoti Aciclovir tabletes (daugiau informacijos suteiksime registruojantis).

AKIŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Kai blakstienos nedidelės, neryškios, arba, tiesiog, norisi tankumo, bei išraiškingesnio žvilgsnio, siūlome atlikti tarpblakstielinį ilgalaikį makiažą. Procedūra trunka 1 – 2 val.

  • Procedūros metu negali būti priaugintos blakstienos. Negalima būti su lęšiais.

ILGALAIKIO MAKIAŽO ŠALINIMAS DAŽO NAIKINTOJU (REMUVERIU)

Šis unikalus dažų ištraukimo metodas skirtas švelninti ilgalaikio makiažo spalvos toną, bei siekti visiškai pašalinti dažų pigmentus iš jūsų odos. Atliekama panašiai, kaip buvo atliekama mikropigmentacija, naudojant tą pačią įrangą.  Po kiekvieno vizito, spalvos tonas šviesėja. Procedūra trunka 0.3 – 1,5 val.

Kainos:

Antakių ilgalaikis makiažas  – 180 eurų.

Lūpų ilgalaikis makiažas – 180 eurų.

Akių ilgalaikis makiažas:

– tarpblakstielinis – 140 eurų;

– tarpblakstielinis su šešėliavimu/strėlyte – 160 eurų;

– tarpblakstielinis su šešėliavimu ir strėlyte – 180 eurų.

Korekcija – po 1-3 mėn. –  50 eurų;  po 3-12 mėn. – 70 eurų; po 12 – 24 mėn – 110 eurų.

Šalinimas – 60-90 eurų.