Plaukų Slinkimo ir Nuplikimo Gydymas

Jums pradėjo slinkti plaukai? Pradėjote plikti?

Procedūra norintiems ne tik  sustabdyti plaukų slinkimą, nuplikimą,  bet ir atgaivinti natūralų plaukų augimą, purumą ir žvilgesį.

Man pradeda slinkti plaukai! Ką daryti?

Nuplikimas?!  Taip, tai nėra malonu, bet tikrai ne pasaulio pabaiga.
Tikrasis diskomfortas yra ne nuplikimas, o prarasta galimybė rinktis. Galimybė pasirinkti, kaip norite atrodyti: ar būsite ilgaplaukis, ar norite trumpų plaukų, ar norite būti visiškai nusiskutęs plaukus…
Plaukai suteikia individualumo. Plaukai suteikia galimybę keistis.

Ar galima sustabdyti plaukų slinkimą ir užkirsti kelią nuplikimui?

Kodėl vyrai plinka?
Nuplikimas, tai paprasčiausiai krentantys plaukai. Susilpnėja plauko šaknis– svogūnėlis, plaukas nebegauna maitinamųjų medžiagų, po truputį nyksta ir iškrenta. Plauko šaknies susilpnėjimą įtakoja įvairios priežastys:
mityba, aplinkos poveikis, odos ligos, genetinis paveldimumas.

Tačiau visų šių priežasčių pasekmė viena – plauko šaknis nebegauna pakankamo kiekio kraujo, o plauko augimą skatinančios ląstelės nebegauna „maisto“, nebesugeba išlaikyti plauko. Šaknys nyksta, todėl plaukas “nebeišsilaiko” ir iškrenta.

Kaip išsaugoti plauko šaknis ir išvengti plauko iškritimo?

Trombocitais praturtinta plazmos procedūra padeda išspręsti pagrindinę plauko iškritimo priežastį – plauko šaknies aprūpinimą. Procedūra nukreipta būtent į plauko šaknis, ji atgaivina sulėtėjusį ar visai sustojusį plauko šaknies aprūpinimą maistinėmis medžiagomis. Trombocitais praturtinta plazmos procedūra atgaivinama plauko šaknis, todėl atsigauna ir plaukas. Atgaivinta šaknis nebenyksta, plaukas nebeiškrenta. Plikimas sustabdomas.

Kada verta taikyti trombocitais praturtinta plazmos procedūrą?

• Kai yra androgeninis nuplikimas (vystosi dėl genetinių bei hormoninių veiksnių ; tai dažniausia nuplikimo priežastis).
• Jei yra židininis nuplikimas.
• Taikoma kaip papildoma terapija po plaukų persodinimo.
• Reikalinga plaukų slinkimo prevencijai.

Ar ši procedūra veiksminga?

Greičiausiai jau ne kartą naudojote plaukų stabdymo priemones. Ir ne kartą nusivylėte. Tačiau patikėkite dar viena nauja procedūra, dar vienu nauju pažadu!

Plaukų būsena iki ir po trombocitais praturtintos plazmos procedūros.

Kodėl trombocitų plazmos procedūra veiksminga?

Ši trombocitų plazmos procedūra yra visiškai natūrali. Procedūros metu nenaudojama jokių dirbtinių, cheminių medžiagų. Vienintelė medžiaga – tai 5-8 mililitrai Jūsų kraujo. Kadangi procedūra natūrali, nėra jokios rizikos ir šalutinio poveikio.

Kitos nuo plaukų slinkimo taikomos priemonės pasižymi itin didelių kiekiu cheminių medžiagų, kurių poveikis yra labai prieštaringas. Cheminiai preparatai dažnai sukelia alergiją, uždegimus, šalutinį poveikį. O trombocitais praturtinta plazma nesukelia jokio pašalinio poveikio, nes nėra jokių svetimkūnių, nėra dirbtinių cheminių medžiagų.

Kas yra trombocitai?

• Trombocitai yra natūrali mūsų kraujo sudedamoji dalis.
• Trombocitai atkuria pažeistus audinius ir sukuria naujus.
• Trombocitai padeda atsigauti organizmui po traumų ir sužeidimų.
• Trombocitų koncentracija kraujyje nėra didelė, įprastomis sąlygomis jų poveikis nepastebimas.
• Tačiau didesnė trombocitų koncentracija padeda gauti pastebimus rezultatus – sukoncentruoti trombocitai veikia iš karto.
• Profesionalūs tenisininkai, lengvaatlečiai reguliariai naudoja trombocitų plazmos procedūras, nes jų poveikis labai sutrumpina potrauminį gydymą.

Kaip veikia plazmos procedūra?

• Iš Jūsų venos paimami 8 mililitrai kraujo.
• Kraujas specialaus įrenginio pagalba centrifuguojamas, gaunama plazma, medžiaga, kurioje „surenkami“ ir “sukoncentruojami” trombocitai.
• Plazmoje būna nuo 5 iki 10 kartų didesnis trombocitų kiekis. Ši koncentruota atkuriamoji medžiaga suleidžiama į poodinį sluoksnį. Plazma iš karto pradeda atlikti savo darbą – atkuria, aktyvina, gaivina. Koncentruotas trombocitų kiekis kelis kartus padidina ir pagreitina įprastą atsigavimo ciklą. Kadangi trombocitų plazma suleidžiama nedideliame plote, poveikis būna dar didesnis.
• Trombocitais praturtinta plazma (PRP), patekusi į poodinį sluoksnį, pradeda stimuliuoti plaukų šaknies audinius, dėl išorinių ar vidinių priežasčių nusilpusius.
• Trombocitai pradeda gaivinti nusilpusias plaukų šaknis,didina kraujo tiekimą.Viena iš svarbiausių plaukų iškritimo priežasčių yra susilpnėjęs plauko šaknies aprūpinimas krauju. Trombocitais praturtinta plazmos procedūra tuojau pradeda intencyvų plauko šaknies aprūpinimą krauju.
• Po procedūros plaukai nustoja slinkti, sustiprėja, nes trombocitų plazmos procedūra atkuria įprastą plauko veikimo ciklą, plaukai tampa purūs ir žvilgantys.

Koks procedūros rezultatas? Ko tikėtis po procedūros?

• Sumažėja ir visai nustoja slinkti plaukai.
• Procedūra sustabdo plaukų svogūnėlio mirimo procesą.
• Plaukų slinkimas sulėtėja po 2-4 dienų, atlikus pirmą PRP procedūrą. Plaukai slinkti nustoja po 3 procedūrų.
• Po viso gydymo kurso (6 procedūrų) pradeda augti sveiki plaukai.
• Pagerėja ir plauko kokybė.
• Trombocitai aktyvina augimo ir plauko šaknies aprūpinimo procesus. Jau po pirmos procedūros sustabdomas plaukų slinkimas, plaukai pradeda augti, atsigauna, natūraliai žvilga, neberetėja, atsinaujina struktūra ir diametras.
• Padidėja plaukų apimtis.
• Procedūra sureguliuoja riebalinių liaukų darbą, išnyksta pleiskanos. Padidėja plaukų apimtis ir purumas.
• Trombocitų plazmos procedūra nuslopina grybelių ir bakterijų augimą galvos odoje. Dingsta pleiskanos ir odos bėrimai.

Kiek reikia procedūrų?

Reikalingos 6 procedūros – trys procedūros kartą per dvi savaites, kitos trys – kartą per vieną mėnesį.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trukmė – apie 50 min.

Ar yra šalutinis poveikis?

Jokio šalutinio poveikio nėra, nes viskas natūralu, tai Jūsų kraujo dalis. Procedūros metu atliekami dūriai yra šiek tiek skausmingi.

Ar reikia specialaus pasiruošimo prieš procedūrą ir po jos?

Prieš procedūrą, tą pačią dieną, reikia išsiplauti galvą. Negalima vartoti alkoholio, priešuždegiminių vaistų (ortofeno, nImezilio ar kt.).

Po procedūros negalima plauti galvos visą parą.
Nerekomenduojama eiti kelias dienas į pirtį, aktyviai sportuoti.

Kiek kainuoja procedūra?

Procedūra kainuoja 250 eurų, tačiau šiuo metu taikoma speciali nuolaida, todėl dabar kaina 180 eurų.

REGISTRACIJA

Plaukų slinkimo stabdymo procedūros kaina

Šiuo metu mūsų klinikoje vyksta akcija.
Vienos procedūros kaina dabar – 180 Eur
Įprasta procedūros kaina – 250 Eur

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.