Meta Terapija

Meta-terapija – tai procesas, kurio metu aktyvuojamas paviršinis odos audinys. Tai mediciniškai saugi procedūra, kuria pasitiki visi grožio specialistai, dirbantys klinikose. Ši terapija skatina odos šviesėjimą, mažina poras, oda sustorėja, o paviršiniai ryškūs kapiliarai nyksta kaip ir odos raudonis. Oda atgauna drėgmės balansą, atjaunėja ir sustangrėja. Klientai greitai įvertina gražią, sveiką, elastingą oda bei yra patenkinti, kad kasdienė odos priežiūra palengvėjo.

Gydymo procesas. Meta terapija atliekama su Dermatude Meta-Ject FX 50 įrenginiu. Tai modernus, su itin plonomis mikro-adatėlėmis įrenginys, darantis odoje mikro-perforacijas. Atliekama net iki 2000 perforacijų per sekundę, o klientas nejaučia jokio diskomforto. Nereikalinga anestezija. Adatėlės puikiai prisitaiko prie nelygaus odos paviršiaus ir veikia tiksliai tose vietose, kur yra reikalingos. Svarbu tinkamai parinktas adatos ilgis, kad meta terapija veiktų tik bazinį ląstelių sluoksnį, dermos lygmenyje. Nepaliekama net menkiausia galimybė susidaryti poodiniams randams.

Odos reakcija. Oda kontaktą su adatėlėmis pripažįsta kaip odos pažeidimą ir tai skatina natūralią kolageno bei elastino gamybą. Proceso metu taip pat naudojamos ir veikliosios medžiagos, kurios idealiai atlieka savo darbą – gydo ir gražina odą.

Saugi paslauga. Meta-terapija yra saugiausias ginklas kovojant su odos senėjimu. Tikslas yra gerinti odos būklę be jokios rizikos. Tikslas realizuojamas preciziškai tiksliai veikiančiu prietaisu, kuriuo dermatologai klientams naikina veido raukšles. Skaitmeninis meta-terapijos įrenginys visada garantuoja efektyvius, pastebimus rezultatus.

Procedūrų skaičius. Preliminariai siūloma viena procedūra per savaitę, iš viso 4 apsilankymai. Vėliau rekomenduojama viena procedūra per mėn. rezultatui išlaikyti.

Įspėjimas. Procedūros darymo dieną nenaudoti makiažo priemonių.

REGISTRACIJA

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.