Odos Atjauninimas

Odos Atjauninimas

Jaunystės žavesys yra pasislėpęs gražioje, stangrioje odoje. Deja, sulaukus 25 metų oda ima natūraliai senti. Po truputį ryškėja raukšlelės, mažėja odos elastingumas, stangrumas. Kaip intensyviai oda sensta priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo. Svarbu, ar žmogus teisingai maitinasi, ar sportuoja. Neigiamai odą veikia rūkymas, oro tarša, kava, alkoholis, intensyvi saulės kaitra. Norint jauną odą turėti kuo ilgiau, rekomenduojama odos priežiūra domėtis kuo anksčiau ir gautas žinias taikyti praktiškai.

Kviečiame atvykti į Estetinės medicinos kliniką ir leisti gydytojui įvertinti Jūsų odos būklę. Gydytojas patars, koks gydymas būtų efektyviausias.

Kamilė (35 metai)
Aš rūpinuosi savo išvaizda, o ypač veido oda, nes veidas – tai mano vizitinė kortelė. Dirbu ofise, kur veikia šildymas arba oro kondicionieriai, todėl jaučiu, kad mano veido oda dažnai išsausėja, tampa nelygi, atrodau nuvargusi. Aš labai mėgstu veido mezoterapiją. Apsilankau dažnai Estetinės medicinos klinikoje. Šios procedūros kursą po 4 procedūras pasidarau žiemą ir rudens pradžioje. Labai atsigauna oda, ji švyti kaip po savaitės atostogų. Jeigu pamatau, kad oda pavargo, ją atgaivinu mezoterapija ir kartą per mėnesį. Tada leidžiu pasimėgauti šia procedūra veidui, kaklui ir rankoms.

Odos jauninimas mezoterapiniais kokteiliais yra vienas tų metodų, kuriuos galima taikyti vos pasireiškus odos senėjimo procesui. Mezoterapijos metu probleminė oda gauna mikroinjekcijas su veikliųjų preparatų mišiniu. Tai vienas iš efektyviausių būdų palaikyti jauną odą. Tik odai skiriant daug dėmesio ji atgaus skaistumą ir grožį.

Preliminariai reikia 3-4 mezoterapijos procedūrų kas 7-14 dienų.
Mezoterapija atliekama su hialuronu, amino rūgštimis ir vitaminais.

Galima pasirinkti mezoterapiją tik veidui – sunaudojama 1 ml medžiagos
Jeigu renkatės mezoterapiją veidui, kaklui ir rankoms – sunaudojama 2 ml medžiagos.

REGISTRACIJA

Mezoterapijos kaina

Naudojant 1 ml medžiagos – 50 Eur
Naudojant 2 ml medžiagos – 70 Eur

Turite klausimų?
8 652 76386

Skambinkite. Klinikos darbo laikas 10-19 val.