KAIP TURĖTI KLEOPATROS KAKLĄ?

Jau prasidėjo vasara, tad ne vienai norisi išsitraukti iš spintos suknelę trumpomis rankovėmis. Bet po žiemos, o ypač po karantininio buvimo namuose, kai vienintelis likęs malonumas buvo skaitymas, filmų žiūrėjimas ir dažni apsilankymai virtuvėje, sunku žiūrėti į save veidrodyje… Apima siaubas, kaip reikės susitikti su draugais, kaip reikės įsisprausti į spintoje kabančius seniai pravėdintus rūbus. Tad prieš atostogas norisi pasitempti ir joms pasirengti.

Kaip sutikti vasarą, kaip pradėti ruošti savo kūną atostogoms?

Pirmiausia įveskite vasaros režimą – nevarstykite per dažnai šaldytuvo ir virtuvės durų. Valgykite kuo daugiau daržovių. Vienas maitinimasis tegu būna skirtas uogoms – pasisotinsite ir gausite daug naudingų vitaminų, mineral, maistinių medžiagų. Mėsą valgykite ne daugiau kaip 2 ar 3 kartus per savaitę. Gerkite daug vandens, nes vasarą intensyviau prakaituojame. Jeigu nesunku ir leidžia sveikata, kartą per savaitę suplanuokite iškrovos dieną.

Judėjimas žmogui reikalingas kaip oras

Pagaliau mus aplankė vasariškas oras, tad galime mankštintis, daugiau būti lauke, vaikščioti. Keiskime per karantiną susiformavusius sėdėjimo namie įpročius, išeikime į gamtą, apkabinkime medį, pasisemkime teigiamos energijos iš jūros, miško.

Nepamirškime kūno masažų

Rankų prisilietimas mus atpalaiduoja, gydo, pagerina kraujotaką, limfos tekėjimą. Atpalaiduojamieji kūno masažai padėtų užsimiršti po daugiau kaip metus trukusio įtempto periodo, patirto streso. Anticeliulitinė kūno procedūros sustangrintų problemines kūno vietas.

Dažnai neužtenka sportuoti, mankštintis, darytis masažus.
Kas dar padėtų atsikratyti celiulito, suglebusios odos?

Šiuo metu kuriamos įvairios technologijos, padedančios atjauninti odą, sumažinti raukšles. Taip pat nepamirštamas ir visas kūnas. Nes plastinės operacijos toli gražu ne kiekvienam prieinamos ir ne visi nori savo kūną kišti po skalpeliu, jeigu tai nėra gyvybiškai svarbu. Turint tai omeny, ir buvo sukurti aparatai, keičiantys kūno linijas, stangrinantys odą. Dažniausiai yra naudojamas vakumas, magnetinės ir radijo dažnio bangos.

Kaip veikia šios technologijos?

Radijo ir magneto bangos užtikrina greitą ir vientisą audinių šildymą skirtingame gylyje. Jos pagerina audinių kraujotaką, limfodrenažą, suaktyvina kolageną, todėl oda yra sustangrinama, įgauna sveiką atspalvį, elastingumą. Vakuumas skaido riebalines ląsteles, atlieka limfodrenažinę funkciją ir skatina kraujo apytaką.

Kokias problemines vietas galima koreguoti?

Galima nukarusios odos korekcija, ji praverstų, jei vargina nukaręs pilvas po gimdymo, užsilikę defektai po riebalų nusiurbimo procedūros. Įmanomas ir kūno linijų tobulinimas, riebalinių sankaupų ties kaklu ir pasmakre, celiulito bei poodinio riebalinio sluoksnio mažinimas, koreguojant kaklo, rankų, kaklo iškirptės ir krūtinės sritis.

Ar būtų galima sustangrinti kaklo, didžiausio moters metų išdaviko,
odą, naudojantis šiomis technologijomis?

Taip, iš tikrųjų galima. Kaklo odos stangrumą atkurti nėra paprasta, bet taikomos technologijos mane nustebino, nes gaunamas efektas puikus, o ir pagurklis sumažėja. Taigi, norint patobulinti savo kūno linijas, suteikti odai stangrumo, verta pasinaudoti puikia galimybe, išbandyti naujas technologijas ir paruošti savo kūną vasaros atostogoms.

Parengė gyd. Daiva Balbierienė